neděle 28. března 2021

Komentář Eleison DCCXV – 31 důvodů (2021)

Komentář Eleison DCCXV – 31 důvodů (2021)

(715)

27. března 2021

31 DŮVODŮ

Na internetu se nedávno objevil obdivuhodný seznam 31 důvodů, které předkládá izraelský rabín, aby vysvětlil, proč nepřijme neblaze proslulou covidovou „vakcínu“. Blahopřejeme, rabíne!

1) Není to vakcína, poskytující ze své podstaty imunitu, ale zdravotní léčba poskytující pouze určitou ochranu před virem. Nepotřebuji žádnou zdravotní léčbu nemoci, kterou nemám.

2) Farmaceutický průmysl, politický a lékařský establishment a média se spojili a nazývají to „vakcínou“, aby oklamali lidi. Nechci mít nic co do činění s takovými prolhanými manipulátory.

3) Údajné výhody této zdravotní léčby jsou minimální a v každém případě by neměly dlouhé trvání. Establishment již mluví o opakování a povinnosti různých [dalších] injekcí. Děkuji, nechci!

4) Mohu se chránit před virem prostě jen posílením svého imunitního systému přirozeně a v případě potřeby jsou zde vitamíny a osvědčené léky ivermektin a hydroxychlorochin k jeho odvrácení.

5) Establishment pravděpodobně ani neví, zda je jeho „vakcína“ bezpečná, protože dlouhodobé účinky nebudou známé ještě mnoho let. Nevěřím mu. Nechci se nikterak účastnit jeho léčby.

6) Farmaceutický průmysl a politici stojící za touto „vakcínou“ nemají žádnou právní odpovědnost a nemohou být žalováni, pokud se něco nepovede. Jestliže nic neriskují, já nebudu riskovat své zdraví.

7) Ministerský předseda Izraele otevřeně připustil, že Izrael je světovou laboratoří této experimentální „vakcíny“. Nemám zájem být pokusným králíkem.

8) Izrael přijetím „vakcíny“ pro Izraelce také souhlasil s tím, že bude sdílet výsledky se zainteresovanou zahraniční farmaceutickou společností. Já s tím nikdy nesouhlasil. Nebudu přispívat tomuto špinavému podniku.

9) Je zaznamenáno, že vedoucí pracovníci a vedení společnosti Pfizer (společnosti vyrábějící tuto „vakcínu“) si svou vlastní „vakcínu“ nevzali – protože „nechtějí předbíhat ve frontě“ – což je absurdní výmluva!

10) Mainstreamová média bez problému tuto směšnou výmluvu přijímají. Dokonce vedení společnosti Pfizer chválí za jeho sebeobětování. Protože nás považují za takové blázny, nebudu nikomu z nich věřit.

11) Bill Gates tvrdí, že vakcíny jsou nezbytné pro přežití lidstva, ale chce zredukovat počet obyvatel světa a také se nenechal „očkovat“. Ne, děkuji, nechci nic, co nabízí Bill Gates!

12) Establishment zcela jednostranně propaguje „vakcínu“. Klame a manipuluje. Nebudu riskovat se svým zdravím a spoléhat se na jeho morální zásadovost.

13) K propagaci této „vakcíny“ probíhá nejrozsáhlejší kampaň v celé historii. Je to nepřiměřené u jakékoliv zdravotní léčby, natožpak nové. To mě děsí.

14) Masy to následují a podněcuje se tím tlak vrstevníků udělat totéž. Je to znepokojivé a zvrácené.

15) Kdokoliv, kdo protestuje proti této „vakcíně“, je šikanován, očerňován, zesměšňován, cenzurován, ostrakizován, zastrašován a vyhazován z práce. Budu víc věřit těmto statečným lidem než establishmentu.

16) Je to největší zdravotní experiment v historii lidstva.

17) Přesto je skutečnost, že je to experiment, silně zlehčována.

18) Kdyby lidé věděli, co se skutečně děje, jen nemnozí by souhlasili s účastí.

19) Zdravotní establishment o tom všem nikomu neříká. Je zkorumpovaný. Jeho léku nedůvěřuji.

20) Takový tlak na „vakcinaci“ porušuje všechnu lékařskou etiku a demokratická práva. Se mnou nepočítejte!

21) Vláda USA znepřístupňuje všechny záznamy o této „vakcíně“ na [příštích] 30 let. Co skrývá?

22) Tyto záznamy sdílí se zahraničními korporacemi, ale ne s vlastním lidem? Do toho nejdu!

23) Establishment stanovuje celou řadu lidí, aby domlouvali těm, kteří se nechtějí účastnit. Jak se opovažují?

24) Nikdo, kdo podstoupil „vakcinaci“ z těch, koho opravdu znám, tuto otázku předem neprostudoval. Mám podezření, že jde o kult.

25) Farmaceutický průmysl je neblaze proslulý tím, že protlačuje své produkty dokonce i proti všem nepříznivým důkazům.

26) Hrůzné příběhy přicházejí ze všech stran. Nikdo si toho nevšímá. Já nebudu další „shodou náhod“.

27) Nikomu není dovoleno naznačovat, že jakákoliv smrt měla spojitost s předešlou „vakcinací“. Skutečně neměla?

28) Náboženské, takřka kultovní adorování „vakcíny“ mě odrazuje.

29) Můj lékař na mě tlačí, abych přijal „vakcínu“. Nedal mi však žádnou informaci proti.

30) Pozoruji celý tento podezřelý výjev. Budu důvěřovat Bohu, rozumu a přirozeným instinktům, které mi dal.

31) Celá věc vypadá podezřele.

Kyrie Eleison

Zdroj: The St. Marcel Initiative

Překlad: D. Grof